Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
PLUS    Banská Bystrica    410     Profil používateľky
Banská Bystrica    410     Profil používateľky
Po poslednej skúsenosti opäť zdôrazňujem:
Na poštu chodím max 2 x do týždňa, neobháňajte ma so zaslaním balíka, mám rodinu,3 deti a prácu, nesedím doma!!! Ďakujem za pochopenie..
Milé maminky, som rada že ste nakukli do môjho bazárika :-) Predávam v ňom vecičky po mojich deťoch, po mne, prípadne manželovi, niektoré nosené, niektoré úplne nové, ktoré sme ani nestihli vynosiť. JE MOŽNÁ AJ VÝMENA, ak sa mi hodí niečo z Vášho bazárika.
Na všetkom sa vieme dohodnúť...očakávam však seriózne jednanie... :-) Na dobierku po zlých skúsenostiach neposielam.
Tovar späť neberiem, pri každej jednej veci je podrobný popis a detailné foto, prípadne sa pýtajte, a ja Vám rada danú vec opíšem, a však ma prosím nežiadajte o zameranie veci ktorú predávam za symbolickú cenu, oproti nákupnej cene.
Balíčky posielam štandardne prvou triedou, ak si želáte poslať balík obyčajne 2.triedou, alebo doporučene, upozornite ma na to prosím!
PROSÍM!!! - nežiadajte ma o tovar BEZ POŠTOVNÉHO, ja to poštovné musím aj tak zaplatiť, a nie je to bohužiaľ zanedbateľná čiastka... Na poštu chodím cca. 2 x do týždňa, neobháňajte ma so zaslaním balíka, mám rodinu, 3 deti a prácu, nesedím doma :-)
Prajem príjemné nakupovanie :-)
Ps: Ďakujem za hodnotenia maminkám.
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Pre koho
Veľkosť
Kľúčová farba

79 inzerátov

Aktualizované