Akú trojkombináciu pre májové dieťa do 500 eur?

Zodpovedané
24. jan 2023

Ahoj,

hľadám 3-kombiníciu pre dieťa narodené v máji. Cena do 500 eur.

Priznám sa, nechcem vrážať veľa peňazí do kočíka, keďže doma mám ešte športový kočík po prvom dieťati.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

nakoľko si neuviedla žiadne dôležité kritérium, ktorého by som sa chytila, neviem poradiť správny kočík práve pre Teba.

Ak Ti mám dobre poradiť, je dôležité uviesť tieto dôležité informácie:

  • približná cena (najlepšie uviesť sumu do) - tú si uviedal do 500 eur,
  • terén, v ktorom sa najčastejšie pohybujete (závisia od toho vhodné kolesá a odpruženie),
  • výška rodiča,
  • funkcie, ktoré uprednostňujete (otočnosť sedadla, farba, teleskopická rukoväť, atď.),
  • váha kočíka (najlepšie uviesť číselnú hodnotu do),
  • ostatné maličkosti, ktoré by kočíku nemali chýbať, ale prežijete bez nich (nánožník, držiak na pohár, reflexné prvky).

Na začiatok Ti posúvam články, ktoré by si si pred výberom kočíka mala prečítať. Pomôžu Ti v rozhodovaní, aký kočík potrebuješ.

Pripínam Ti pre Tvoju inšpiráciu moju nedávno zodpovedanú otázku, v ktorej nájdeš dvojkombi a trojkombi kočíky:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally