Ex sa chce po 8 rokoch stretnúť

27. mar 2024

Ahojte. Zaujíma ma vás názor na vec.

Ex je moja prvá láska, aj ja jeho. Skončili sme to lebo sme sa veľa hádali, a ja som to zaklincovala neverou(ktorú dodnes ľutujem). Niečo sme si o tom popísali, ale v podstate mám odpustené. Ja mám teraz dieťa a som sama. On ma snúbenicu 6 ročný vzťah. Navrhol že pôjdeme na kávu, ale nejak nerozumiem načo. Lebo tie potrebné veci sme si prešli cez správy. Ako by ste to brali alebo čo myslite čo ma v úmysle? 😄 lebo fakt sme sa 8 rokov nevideli, nepísali si, proste nulový kontakt. Čo si čítam tak ex sa ozývajú lebo chcú skúsiť opäť… vaše skúsenosti?

autor
27. mar 2024

@vikiki29 neplánujú zatiaľ vôbec svadbu 😄

autor
27. mar 2024

A nie žiadne poistky ani MLM to som si istá že on nie je ten typ človeka 😄

autor
27. mar 2024

Ostatným ďakujem za diskusiu 🙂 áno nemám to úplne doriešené v sebe, uvidíme ako to dopadne… ale určite sem napíšem že čo aby ostali všetky vydáte, zasnúbene v klude že nie každý je taky 😄 a možno 🤷🏽‍♀️😅

tttbb
27. mar 2024

Nemam to uplne doriesene v sebe = chcem ho stale naspat ak bude moznost :D Ved na tom nie je nic zle, potom napis ako ste dopadli :D

klip0
27. mar 2024

Nezačal sa venovať finančnému poradenstvu alebo niečo podobné? 😂

hsjdudhdbd
27. mar 2024

Ja by som zo zvedavosti isla 😁

tehotna40
27. mar 2024

Má so snubenicou aj deti ? Ak áno, to by bolo pre mňa veľké NIE. Skus sa vžiť do jej koze...

autor
27. mar 2024

@tehotna40 deti nie 😄

domkakvet
27. mar 2024

Ano stretnite sa.

maryetta
27. mar 2024

Veru zvedavost je dobry dovod. Tym ze ty si sama bez partnera tak nemusis riesit ani nejake otazky ci pripadnu ziarlivost.
I ked je ozaj divne ze ste vobec neboli v kontakte a zrazu aj stretko. Asi nema v sebe uplne vsetko uzatvorene…

fido69
28. mar 2024

Som muž, tak tipujem na nostalgiu na staré zlaté a bezstarostné časy a ešte aspon raz zažit taký sex ako vtedy. 🍿

ruxandra
28. mar 2024

Ja si aj tak myslim, ze to bude ta poistka 😀😀 proste, chce sa stretnut a zaroven ti povie, ze ma snúbenicu? Jasne ti ukazuje, ze od toho nemas nic cakat 😀 a vobec nevadi, ze nie je ten typ, co by predával poistky, ono to totiz vzdy su taki ludia, ktori sa na to absolutne nehodia a nechapem preco sa na to dali 😅
Ale chod sa s nim stretnut, ja som zvedava co moze chciet 😀

mk1111111111
28. mar 2024

@tykat ved je samacs dietatom, z toho nic nekapne...🤔🤣

nurielka
29. mar 2024

Povedala by som, že chlapec má krízu vo vzťahu, lebo je pomaly 7 rok s priateľkou, tak sa chce vyventilovat na tebe. Všetko podstatné ste už prebrali, nič vás už nespája. Úplná klasika, až zívam. Keď chceš byť tou treťou, choď na kávu.

evkao
30. mar 2024

ja som sa stretla s mojim ex po 10 rokoch, ja som uz bola vydata s jednym dietatom, on mal v tom case tiez priatelku, ale my sme boli aj pocas tych 10 rokov v kontakte (prianie na narodeniny, sem tam otazka, ako sa ten druhy ma), rozisli sme sa v dobrom a na tom stretnuti sme si dobre pokecali (chodili sme spolu na strednu, takze naozaj bolo o com - o kom kecat 😁), a dalsie stretnutie bude mozno o dalsich 10 rokov 😀

nyusika
30. mar 2024

@tttbb a možno nie jediná, na ktorú myslí takto... napíše všetkým ex, snáď sa aspoň jedna chytí na ponuku nezáväzného sexu 🙈

linki90
30. mar 2024

som zvedava ako to dopadne , ale myslim si že mu ide o sex

maminkadeticiek
30. mar 2024

Nie nie nie,skoncis ako jeho milenka.

julish
30. mar 2024

@zooeynka slobodná matka si práveže trikrát viac premysli, koho vpustí do života svojmu dietatu

maminazosatnika
30. mar 2024

Správy ti ďalšie dieťa a on sa vráti ku snubenici a ty budeš sama s 2 deťmi
Prečo by po 8 rokoch chcel prave teba ? Keď ma 6 rokov vzťah
Možno si chce len vrznut a dovi dopo

candii
30. mar 2024

Jeho priateľka nebude mať problém lebo na 100% o tom nevie 😁

vesimelonimarsista
30. mar 2024

Bola uz ☕?

muchacici
30. mar 2024

Ja by som bola zvedavá, prečo sa chce stretnúť, ako sa má, ako vyzerá, ja osobne by som sa s ním stretla, si slobodná, pokecáte a uvidíš. Ale nehrnula by som sa hneď do vzťahu, ak mu o toto ide, uvidela by si, že čo 🙂

sussie1
30. mar 2024

Ja som sa stretla s prvym, s ktorym sme sa riesili, po rokoch, ked sme akurat boli aj on aj ja po rozchode. Velmi pekne sme sa porozpravali, mala som moznost sa mu ospravedlnit za dar, ktory som od neho este davno neprijala a cele roky ma mrzelo, ako ho to vtedy ranilo. Bol to skvely dlhy rozhovor, vsetko sme uzavreli, posmiali sme sa. On sa potom vratil k byvalej, zobrali sa a hoci uz s nim nie som v kontakte, tesim sa z nich. Ak si potrebuje este nieco dovysvetlit, uzmierit sa..., tak by som na Tvojom mieste isla. Mozno potrebuje pocut, ze Ta mrzi ta nevera. Ak mas tu silu, chod tam, neboj sa aj bolesti, ak by sa otvorili stare rany, nic si od toho neslubuj, iba to, ze ak tu bolest vydrzis, tak sa tie rany lepsie zahoja 🙂

miroslava21
30. mar 2024

Je iplne jedno co ti tu napiseme, ty uz si rozhodnuta sa s nim stretnut. Nic nie je len tak, po 8 rokoch si z nenazdajky spomenie na svoju ex, ktora ho podviedla a zatuzi sa s nou stretnut napriek tomu, ze ma snubenicu. No z velkej nekonecnej lasky to teda nebude....

tatisna
30. mar 2024

Tak ja mám skúsenosť že si chce pohladkať ego lebo sa pochytili v niečom so snúbenicou a to ego je udupane...proste sa vyžaluje,pokecate,možno Ťa Skúsi opiť a dostať do postele 🤪 ale to je len môj tip...po stretku napíš čo za tým bolo...

danielllka
30. mar 2024

Ja by som sa opýtala, čo chce, načo chce stretko. Aj mňa volali ex na kávu, alebo niekam sadnúť, odmietla som- uzavretá kapitola.

lolko_lenka
30. mar 2024

Nechcela by som byť pre niekoho len možnosť a mať niekoho len ako možnosť

maciatkolulu
30. mar 2024

@julish bohovsky som sa zbavila....času nie si často na MK...

maciatkolulu
30. mar 2024

@tatisna myslím,že netreba opiť🤦