Kozmetika Balea

Doprajte si vďaka značke dm drogerie markt Balea zaslúženú starostlivosť od hlavy až po päty.

Balea maska na tvár - čistiaca pleťová maska vďaka bahnu, extraktom z Mŕtveho mora a zinku intenzívne čistí a upokojuje vašu pleť. Aloe vera a extrakt z kamiliek hydratujú pokožku a pôsobia upokojujúco. Prírodný peeling zabezpečujú jadierka marhúľ a bambusu. Tieto zložky ju zároveň zbavujú nadbytočného mazu a čistia póry od nečistôt.

Balea hydratačný koncentrát - koncentrát s extraktom z rias a olivovým olejom poskytuje vašej pleti dokonalú starostlivosť. Koncentrát s vitamínom E a olivovým olejom zjemňuje vrásky a extrakt z rias sa postará o intenzívnu hydratáciu a výživu pokožky. Olivový olej pôsobí upokojujúco, regeneračne a vašu pleť jemne ošetruje. Vitamín E pomáha včas predchádzať predčasnému starnutiu pokožky.

Balea čistiaca pena - vyskúšajte jemnú čistiacu penu pre intenzívne očistenie vašej pokožky! Pre dôkladné a obzvlášť šetrné čistenie pleti, vhodné pre suchú i citlivú pleť. Jemným krémovým zložením rozmazná a ošetrí vašu pokožku a zanechá vašu pleť dokonale vláčnu. Zloženie s obsahom provitamínu B5 a extraktom z mandľových kvetov ochráni vašu pleť pred vysušením a zabezpečí zamatovo jemnú pleť bez pocitu pnutia.

Balea olejový peeling - olejový peeling so soľou z Mŕtveho mora vďaka účinným látkam, ako je olivový, jojobový a slnečnicový olej, zlepšuje a vyhladzuje pokožku. Hodnotné zloženie s extraktom z bieleho čaju a soli z Mŕtveho mora a komplexu minerálov sa postará o to, aby pokožka zostala ošetrená.

Balea

Balea BodyFit spevňujúce telové mlieko- vysoko účinné zloženie ošetrí a spevní vašu pokožku a dodá jej elasticitu. Dobre sa nanáša a rýchlo sa vstrebe. Vyberané ošetrujúce zložky zlepšia štruktúru pokožky, dodajú jej intenzívnu hydratáciu, vďaka čomu bude pokožka pevnejšia, hladšia a príjemne mäkká.

Balea sprchovací gél - dodajte pokožke výnimočnú starostlivosť! Sprchovací gél so soľou z Mŕtveho mora dôkladne čistí a vyživuje pokožku. Vzácne zloženie z bieleho čaju, soli z Mŕtveho mora a minerálov udržuje vašu pokožku hydratovanú a príjemne hebkú. Vôňa mora zanechá na vašej pokožke dlhotrvajúci pocit sviežosti.

Balea Tajomstvo krásy hydratačný šampón - s vodou z kokosového orecha a prírodným betaínom získaným z cukrovej trstiny sa postará, aby boli vaše suché vlasy obdarené vláčnosťou a leskom.

Balea Tajomstvo krásy hydratačný balzam - vďaka vode z kokosového orecha a prírodnému betaínu získaného z cukrovej trstiny sa suché a poškodené vlasy ľahko rozčešú a získajú novú vláčnosť a lesk.

Balea tekuté mydlo na ruky, 500 ml – s vanilkovým extraktom a zamatovou broskyňovou vôňou zachováva prirodzenú rovnováhu pokožky. Doprajte si každodennú osviežujúcu vôňu leta!

Balea šampón na vlasy, 300 ml – vhodný pre akýkoľvek typ vlasov. Nechajte sa zviesť tropickou vôňou exotického ovocia a dodajte svojim vlasom očarujúci lesk a zdravý vzhľad od korienkov až ku končekom. Jemná receptúra vďaka komplexu s vitamínom B3 a provitamínom B5 ošetrí vaše vlasy a zanechá ich krásne pružné.

Balea sprchovací gél, 300 ml – s chladivým efektom a jemnou kokosovou vôňou je vhodný pre akýkoľvek typ pokožky. Hodnotné zloženie ošetruje namáhanú pokožku po opaľovaní alebo po návšteve solária a chráni ju pred vysušením. Pokožku jemne čistí, zbavuje ju zvyškov opaľovacieho krému, odstráni zvyšky chlóru a slanej vody a chráni ju pred vysušením.

balea telový gél s aloe vera, 300 ml – s chladivým účinkom aloe vera. Vysoký obsah aloe vera intenzívne hydratuje pokožku po opaľovaní a zanecháva ju zamatovo hebkú. Podporuje krásne dlhotrvajúce opálenie.

Balea telový sprej, 200 ml – s vôňou kvetov ibišteka a kokosového mlieka. Účinný až 24 hodín, bez obsahu hliníkových solí.

Balea AFTER SUN SOS intenzívna kúra na vlasy, 20 ml – intenzívna starostlivosť pre namáhané vlasy. Vyhladzuje povrch vlasu a tým podporuje prirodzený lesk vlasov. Doprajte si intenzívne ošetrené vlasy a ľahké rozčesávanie aj po opaľovaní.

Balea MEN sprchovací gél 4 v 1, 300 ml – pre osviežujúci zážitok každý deň! Vhodný na telo, tvár a vlasy. Ošetrujúca receptúra s mentolom má chladivý účinok, ktorý vás dokonale osvieži a povzbudí do nového dňa. S chladivým efektom, vhodný na telo, tvár a vlasy pre každodenné použitie. Zloženie so sviežou vôňou čistí a prebúdza zmysly.

Balea MEN antitranspirant, 200 ml – so 48-hodinovou ochranou efektívne reguluje tvorbu potu. Bez obsahu alkoholu. Zanecháva príjemne suché podpazušie. Vhodné aj pre aktívnych športovcov, ktorí chcú zostať dlhodobo svieži.

Celý sortiment prípravkov Balea nájdete tu.

Prečítajte si, ako dopadlo testovanie mamičkami z Modrého koníka:

Nové v kategórii Kozmetika Balea (1)

Magic is in the Air! Balea Adventný kalendár 2021

Hodnotenia a skúsenosti s Balea

Máš skúsenosť s Balea?

Používa ho aj moja 10-ročná dcéra

Naozaj príjemný šampón.
  • Jemné vlasy
  • Nádherná vôňa

Pánsky sprchový gél

Manžel zatiaľ nenatrafil na sprchový gél Balea, ktorý by mu sadol. Pri tomto už však zmenil názor.
  • Dobrá penivosť

Sprchový gél Balea Ater Sun

Sprchový gél má jemnú konzistenciu a príjemnú vôňu.
  • Jemnosť

Šampón balea

Šampón s krásnou vôňou.
  • Krásne vonia
  • Dizajn pekný
  • Mňa osobne po ňom škriabala hlava

Balea mydlo

Kupujeme pravidelne😉
  • Krásne čistí
  • Balenie

Dámsky sprchovací gél

Krásna vôňa, cítila som sa po osprchovaní ako pri mori.

Balea men sprchovací gél

Krásne vonia, osviežuje.

Sundance MEN transparentný gél s OF 50

Je ľahký, rýchlo sa vstrebáva nelepí.
  • ľahký
  • rýchlo sa vstrebáva
  • nelepí
  • vysoký OF
sisi208  15. aug 2021

Balea telový sprej s vôňou kvetov ibišteka a kokosového mlieka

Bez obsahu hliníkových solí, príjemná vôňa.
  • bez obsahu hliníkových solí
  • nevydrží až tak dlho

Balea MEN sprchovací gél 4 v 1

Vhodný na telo, tvár a vlasy výborný mentolový, chladivý, čiže na leto ako stvorený.
  • Vhodný na telo, tvár a vlasy.
  • Výborný mentolový, chladivý, čiže na leto ako stvorený.

Balea MEN antiperspirant so 48-hodinovou ochranou

Vôňa je príjemná svieža, bez obsahu alkoholu.
  • príjemná svieža vôňa
  • bez alkoholu
  • nevydrží 48 hodín
sisi208  15. aug 2021

Balea sprchovací gél s chladivým efektom a kokosovou vôňou

Mne vôňa vyhovovala, pokožku mi gél nevysušil, ale žiaľ chladivý pocit sa nejak nedostavil.
  • vôňa pekná, nevysušuje
  • chladivý účinok som nepocítila

Balea AFTER SUN SOS intenzívna kúra na vlasy

• Maska bola super, vlasy som po nej mala pekné uhladené, vyživené, dali sa ľahko rozčesať
  • malé balenie

Balea šampón na vlasy

Krásne voňal, ale to bolo asi všetko... niečím mi nesadol
  • krásna vôňa
  • mojim vlasom nevyhovoval
sisi208  15. aug 2021

Balea tekuté mydlo na ruky s vanilkovým extraktom a broskyňovou vôňou

Krásne vonia, vytvára jemnú penu.
  • krásna letná vôňa
  • žiadne
semodka  14. aug 2021

Balea šampón na vlasy, 300 ml

Piñacolada, slnko a more. Tri veci, ktoré mi hneď po otvorení šampónu nabehli. A tak sa zrazu ocitneš na dovolenke. Nádherná letná vôňa šampónu. Stačí málo, pení dostatočne a rýchlo sa vymýva z vlasov. Po umytí som nemala problém s rozčesaním ani ma nesvrbela pokožka hlavy. Vlasy mi voňali ešte dva dni. Spokojnosť :)
  • výhodná cena
  • krásna vôňa
zuzulik75  12. aug 2021

Dezodorant

Veľmi nepoužívam spreje, práve kvôli vôňam, ale táto mi vôbec nevadila. :)
  • Pekne vonia
  • Nemá až takú účinnosť proti potu
zuzulik75  12. aug 2021

Baela dámsky sprchový gél

Mne veľmi vyhovujúca letná vôňa pripomínajúca dovolenku pri mori. 🥰
  • Veľmi príjemný
  • Krásna vôňa