Ako a kde sa dá zlato predať?

Zodpovedané
28. júl 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom zlata. Osoba kúpi zlato, má ho 5 rokov a chce hotovosť.

Ako sa dostane k hotovosti?

Ako a kde sa dá zlato predať?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak ste zlato kúpili vo fyzickej podobe, tak najlepšie urobíte, ak ho predáte tam, odkiaľ ste ho kúpili. Väčšina "obchodov" so zlatom ponúka aj spätný výkup zlata za poplatok.

Vo všeobecnosti si myslím, že vás to vyjde lacnejšie ako keby ste zlato predávali v záložni alebo inom obchode, odkiaľ ste ho nekúpili. Náklad na predaj zlata býva v týchto prípadoch drahší.

RELYON Team
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0905 189 025, 0917 294 220, 0944 214 816
web: www.reylon.sk