Dá sa do bankrotu dopísať veriteľ, na ktorého som zabudla?

Zodpovedané
8. máj 2022

Dobrý deň,

cez centrum právnej pomoci som žiadala o bankrot. Do žiadosti o bankrot som zabudla zapísať jedného veriteľa. Volala som do CCP, ale už sa to dopísať nedá. Vraj je to už na súde.

Dá sa veriteľ dopísať, aj keď súd už rozhodne?

Ako ďalej postupovať?

Jedná sa o právnickú osobu.

Ďakujem

Dobrý deň,

Váš dotaz je skôr právneho charakteru. Zároveň Centrum právnej pomoci Vám vie poskytnúť fundované poradenstvo v oblasti osobného bankrotu. Ak potrebujete Váš dotaz preveriť mimo centra, je potrebné využiť právne poradenstvo.

Držím palce

Ing. Michal Ducký
web a blog: www.finporadna.sk
email: posta@finporadna.sk