Je možnosť zobrať si úver, keď už 3 mesiace pracujem?

Zodpovedané
27. jan 2023

Dobrý deň,

som zamestnaná už 3 mesiace.

Môžem už požiadať o úver, napríklad vo VÚB banke?

Aké sú podmienky poskytovania úverov?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak máte na mysli úver na bývanie, tak po 3 mesiacoch viete žiadať v SLSP (posudzované individuálne), v 365 banke (tu konkrétne musí byť odpracovaných 99 dní), v Unicredit bank a Tatra banke (po 3 mesiacoch vám zoberú len 50% príjmu, pretože váš príjem tieto banky predelia 6-timi mesiacmi).

Všetky potrebné informácie k úverom na bývanie nájdete na mojej stránke v časti hypotéky: https://relyon.sk/hypoteky/

RELYON Team
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0905 189 025, 0917 294 220, 0944 214 816
web: www.reylon.sk