Ako podporiť výstelku maternice?

Zodpovedané
11. júl 2022

Dobrý deň,

mávam často krátky menzes, 2 - 3 dňový. Tento cyklus bol 1 dňový.

Keďže sa snažíme o bábo, ako by som vedela prirodzene podporiť rast výstelky maternice?

Aj gynekologička mi potvrdila nízku sliznicu.

Ďakujem.

Dobrý deň,

sliznica maternice musí mať vo výsledku aspoň 5,5mm, aby sa mohlo oplodnené vajíčko ujať.

Skúste Gynex kvapky, sú na prírodnej báze. Či jednoznačne pomôžu sa zistí až o 3 mesiace. Ak by nepomohli, bude nutná hormonálna liečba estrogénmi, ktorú by Vám mal nasadiť gynekológ.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník