Čípky Ialuna na zregenerovanie a obnovenie sliznice maternice

makovicka53
7. dec 2012

Ahojte, našla som po dlhom hľadaní nové čípky ialuna na obnovenie sliznice maternice. Mám s tým dlhodobo problém, snažíme sa o miminko už aj prostredníctvom IVF, ale keďže sliznica je nízka, tak je to ťažké. Kto má podobný problém, vie o čom hovorím. Skúšala som aj nemožné, ale nič nepomáha. Preto baby, ktoré máte s týmto liekom skúsenosť, šup do témičky 🙂

aduskatt
7. dec 2012

som si o tom prave precitala a tam sa pise o zvlhceni posvy nic o obnoveni sliznice maternice. Si si ista, ze mas spravne info?

isabellaa
7. dec 2012

ja som si to tiez precitala a je tam iba o hydratacii sliznice posvy...
http://www.adcc.sk/web/zdravotnicke-pomocky/det...,

na nizku sliznicu to asi nebude 😒

makovicka53
autor
7. dec 2012

@aduskatt
@isabellaa ...baby na ich stranke som sa to docitala, ze je to na zregenerovanie a obnovu...aj v jednom casaku to pisu...vsak to zvlhcenie myslím, že prospievana rast, ci?

isabellaa
7. dec 2012

@makovicka53 daj link

isabellaa
7. dec 2012

@makovicka53
citujem:
Odstraňuje všetky príznaky spojené so suchosťou pošvy, napomáha lubrikácii a udržuje prirodzenú úroveň hydratácie pošvy.

Podla mna na sliznicu maternice to fakt nebude, ale ak si o tom presvedcena, tak skus im napisat . maju tam kontaktny formular.
Ak mas sucho aj v case ovulacie, kedy by to tam malo ist ako po masle, tak asi bude problem v hormonoch....

makovicka53
autor
7. dec 2012

@isabellaa riadne hrabe tomuto MK...som to riadne rozpisala a mi to zmizlo 😠 ....ano okrem ineho aj toto, vies ono lieci aj zapaly a hoji rany, podporuje epitelizaciu cize vystelku....ja suchost praveze nemam aj hormony mam v poriadku, asi to vyskusam..inak jedna baba to brala na poraneny krcok

evelin325
7. dec 2012

@makovicka53 ahoj, viem o čom píšeš, ja som mala presne tento istý problém, tiež som mala nízko sliznicu maternice, tiež som mala problém otehotnieť, konkrétne tieto čípky nepoznám, ale určite ti to nepomôže na nízku sliznicu.
Mne na to pomohol Femibion 400 a homeopatiká 🙂

makovicka53
autor
7. dec 2012

@evelin325 ahoj, ale ten femibion 400 je pre tehotne nie? a homeopatika si ake uzivala? ja teraz tiez beriem asi 6 druhov...liecbu mi nasadila homeopatka na 3 mesiace...

evelin325
7. dec 2012

@makovicka53 to áno, ale mne pomohli otehotnieť, sú veľmi dobré na tento problém s nízkou sliznicou, tie homeopatiká sa volajú Schusslerove minerálne soli

makovicka53
autor
7. dec 2012

@evelin325 a to ti poradil niekto?predtym si bola niekedy tehu?

evelin325
7. dec 2012

@makovicka53 áno poradila známa, ktorá tiež nemohla otehotnieť, nie pred tým som nebola

makovicka53
autor
7. dec 2012

@evelin325 a aku si mala sliznicu?

evelin325
7. dec 2012

@makovicka53 všetci doktori mi stále hovorili, že ju mám nízku

evelin325
7. dec 2012

@makovicka53 vajíčka ti dozrievajú, tak ako majú?

makovicka53
autor
7. dec 2012

@evelin325 ano ovulku mam v poho, lenze ja som uz aj tehu bola a soncilo to MA...potom ma cistili a zrejme jeto tym preco nedorasta

evelin325
8. dec 2012

@makovicka53 aha tak tam je problém, a tie homeopatiká ti pomáhajú?

makovicka53
autor
8. dec 2012

@evelin325 vies moze a nemusi ...este neviem ci pomahaju, lebo som ich len tento mesiac zacala brat o 3 mesiace uvidime🙂...a ty uz mas mimi ci cakas?🙂

evelin325
8. dec 2012

@makovicka53 ja už mám mimi 🙂
na prehliadke ti doki zistí, či pomáhajú podľa tej sliznice....tak potom daj vedieť 😉

makovicka53
autor
9. dec 2012

@evelin325 oki 🙂

andrejta
27. jan 2013

@makovicka53 asi neskorá odpoveď 😀, ale vyskúšaj alchemilkový čas (najlepšie sypaný) od prvého dňa cyklu zhruba po ovuláciu, potom už nie, lebo by si mohla začať špiniť

makovicka53
autor
27. jan 2013

@andrejta dakujem ..nepomaha..uz ho beriem dlho

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre