Ako sa zbavím výrastkov v oblasti genitálií?

Zodpovedané
9. mar 2022

Dobrý deň,

už dlhšiu dobu ma trápia na genitáliách a v ich oblasti výrastky. Gynekologička povedala, že to nie sú genitálne bradavice. Rozbor nerobila. Na jej odporúčanie som si to potierala lastovičníkom. Veľmi to štípalo, ale po viacerých použitiach to odpadlo a po čase to začalo rásť nanovo zase.

Ako by som sa toho zbavila?

Ďakujem

Dobrý deň,

doporučila by som absolvovať vyšetrenie u dermatovenerológa. Nech si vypočujete aj názor niekoho iného. Nález som nevidela, ale genitálne bradavice vylúčiť nemôžem.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník