Bola som na USG prsníkov, lebo mám hrčku v podpazuší. Sú moje výsledky v poriadku?

Zodpovedané
3. feb 2022

Dobrý deň,

pred mesiacom som si nahmatala hrčku v podpazuší. Dnes som bola na USG prsníkov.

Záver:
V ľavej axile prítomné stukovatené LU, najv. dosahuje pozdĺžne do 1,3 cm, bez patol. vaskularizácie.

Pani doktorka mi len povedala, že to je uzlina, ktorá už takto ostane. Teda bude hmatateľná. Vraj nie je to nič vážne.

Aký je Váš názor?

Ďakujem

Dobrý deň,

súhlasím s pani doktorkou. Uzlinka sa bude iba pravidelne sledovať. Liečba nie je potrebná.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník