Bude Pharmatex krém účinný, keď sa večer umyjem a následne budem mať sex?

Zodpovedané
24. sep 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom Pharmatex krému.

Keď som sa umyjem s mydlom intímnych častiach a chcela by som mať pohlavný styk, tak koľko mám čakať?

V letáku sa píše, že pred stykom a ani po styku sa nesmie používať žiadne mydlo. A ja som použila mydlo.

Bude mať Pharmatex účinok, keď sa večer umyjem a v noci budem mať sex?

Ďakujem

Dobrý deň,

jednoducho si aplikujte ďalšiu dávku krému po sprche. Efekt je okamžitý a mal by vydržať 10 hodín podľa výrobcu.

V prípade ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník