Čo môže znamenať bolesť prsníka?

Zodpovedané
12. okt 2022

Dobrý deň,
2 dni ma bolí ľavý prsník. Nebolí ma na dotyk. Bolí ma ako keby vnútorne. Aj som sa prehmatala, žiadnu hrčku som nenašla. Na sone som bola v marci, všetko bolo v poriadku. Kontrolu mám až na január.

Viete mi povedať čo by to mohlo byť?

Ďakujem za odpoveď.

Dobrý deň,

môžete mať aj natiahnutý prsný sval, či bolesti môžu vychádzať od chrbtice. Bez vyšetrenia sa však jednoznačne nemôžem vyjadriť.

Ak by ťažkosti pretrvávali, určite kontrolu neodkladajte na január, ale vyhľadajte ambulantného gynekológa skôr.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník