Čo spôsobuje bolesti v bruchu a chrbte v 29 tt?

Zodpovedané
24. júl 2022

Prajem dobrý deň,

mám neskutočne bolesti v brušku a chrbte, veľmi ťažko sa mi hýbe. Keď sedím a opriem sa, v bruchu a chrbte cítim taký tlak. Dokonca aj pri ležaní a otáčaní sa na druhej strane. Bolesti mám od včera noci, som v 29 tt. Dokonca aj bábätko je veľmi aktívne a pohyby sú také veľmi silné, doteraz som to nemala. A pobolieva ma aj v bokoch.

Čím to môže byť a ako si môžem pomôcť od bolesti?

Za odpoveď vám ďakujem.

Dobrý deň,

určite doporučujem vyšetrenie u gynekológa či gynekologickej pohotovosti.

Ak bude všetko v poriadku, tak Magnézium 2 tbl. 3x denne a kľudový režim.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník