Bolesti bruška v 27. týždni

christin1280
2. feb 2021

Ahojte , trápi ma bolesť bruška 😥 ako pri MS aj kríže ma bolia, sem tam mi stvrdne bruško ale len nachvíľu , babo cítim že sa hýbe , je to možné že to môže byť pohybmi bábätka ?

anabell1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
banderaska29
2. feb 2021

@christin1280 🙈 ja neviem, to naozaj je taký problém zobrať do rúk mobil a volať doktorovi ? ja sa snažím reagovať pokojne na tieto otázky, ale vy ste ženy ako malé deti.
odpoviem Ti - môže to byť pokojne počínajúci pôrod, môže to byť nedostatok magnézia. možno si veľa chodila... ty musíš vedieť, či toto je bežná bolesŤ alebo nie. Ale rozhodne sa preboha nepýtaj na koníkovi, ale volaj doktorovi

bessdonna
24. okt 2022

@banderaska29 tak mas fajn lekara,ked je taky dostupny.moj ordinuje len v niektorych dnoch ale mohla by som mu volat kazdu chvilu,furt sa mi nieco nezda

banderaska29
24. okt 2022

@bessdonna keď nie je lekár dostupny, smer najbližšia nemocnica - gynekolog. pohotovosť 🙂

bessdonna
24. okt 2022

@banderaska29 ja viiieem len hned ta hospitalizuju,vazne ja furt nieco riesim.a mozno mi nic nie je.hypochondria proste.teraz napr ked sedim na wc citim tlak na hradzu,ako keby sa tam tlacila hlavicka.tak uz si namyslam ze sa mi skracuje krcok

banderaska29
24. okt 2022

@bessdonna tak je to na jednej strane prirodzene ze sa bojis o to babo... ja som chodila tiez pravidelne na pohotovost...ja mam taku teoriu ak sa cokolvek matke nezda tak treba ist a radsej zbytocne ako neskoro.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre