Čo znamená bolesť v okolí pupka a pri vaječníkoch?

Zodpovedané
7. mar 2023

Dobrý deň,

asi 2 týždne po nechránenom styku ma bolelo v okolí pupka a pri vaječníkoch (pichalo ma tam 2 dni).

Môže to byť ukladanie spermií?

Dnes mi menštruácia mešká 4 dni. Často chodím na malú potrebu a občas mi moč aj ujde.

Ďakujem

Dobrý deň,

pobolievanie v okolí pupka s gynekologickými ťažkosťami nijako nesúvisí.

Ak by ste boli tehotná, tehotenský test by bol už pozitívny.

Preto, ak by menštruácia meškala 14 a viac dní, tehotenský test by bol negatívny, eventuálne by ste mali bolesti, vyhľadajte ambulantného gynekológa, ktorý Vás vyšetrí.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník