Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Tehotenstvo po pohlavnom styku pred menštruáciou?

timmie_m
22. jan 2020

Je možné že ak sme s priateľom mali nechránený pohlavný styk 4 dni pred menštruáciou môžem byť tehotná? Menštruácia mi mešká už týždeň a pritom ju každý mesiac mám pravidelnú.

tinkatinka007
22. jan 2020

@timmie_m vsetko je mozne, pockaj este tyzden a skus si kupit tehotensky test 🙂

era777
22. jan 2020

Jasne, ze je to mozne pri nechranenom styku , ci je to pred menzesom, po menzese, cez menzes, sanca je stale 😉

sono2
22. jan 2020

Tak, ja som vždy otehotnela len cez plodné dni a tie nemám nikdy ani pred ani po ani cez ms ale z pravidla okolo 12teho dňa. Poznám podľa hlienu.
Ťažko povedať, neviem. Aký máš cyklus

snehulienka8
22. jan 2020

@timmie_m áno

bagre
22. jan 2020

ak bol sex, tak je možnosť tehotenstva 😉 a hotovo. 30 žien môže mať 30 rôznych prejavov ako aj termínov počatia /niekto ukážkovo v strede, niekto pred m, niekto cez, niekto tesne po m.../

dassena
23. jan 2020

@timmie_m aj ked vacsinou po menstruacii ma zena plodne dni, no moze sa stat, ze to mas inak a ze si otehotnela. ked mate nechraneny pohlavny styk, stale tam je moznost otehotnenia.

simsalabim
23. jan 2020

@timmie_m ano. Ja som otehotnela pri pravidelnom cykle 3 dni pred. Viem presne, inokedy sme v ten mesiac spolu neboli kvoli sluzobkam.

vinejka6
23. jan 2020

Nemusíš byť tehotná. Mohla si mat posunutu ovuláciu a tým pádom aj MS príde neskor.

megica33
24. jan 2020

Poviem ti o par dni. Meska mi uz 10 dni a jedina moznost kedy som mohla otehotniet bola 2dni pred MS kedy sme si boli istí ze sa nic nemoze stať 🙈. Takže sme natom podobne. Test si si uz robila?

noemikatka
20. aug 2020

@vinejka6 smiem sa spytat z OVU je to tak že ak bola napr 14dc tak za 14dni by mala prísť ms? Či ako to je od ovu do kplko8djo by sa mala dostavit