Tehotenstvo po pohlavnom styku pred menštruáciou?

timmie_m
22. jan 2020

Je možné že ak sme s priateľom mali nechránený pohlavný styk 4 dni pred menštruáciou môžem byť tehotná? Menštruácia mi mešká už týždeň a pritom ju každý mesiac mám pravidelnú.

tinkatinka007
22. jan 2020

@timmie_m vsetko je mozne, pockaj este tyzden a skus si kupit tehotensky test 🙂

era777
22. jan 2020

Jasne, ze je to mozne pri nechranenom styku , ci je to pred menzesom, po menzese, cez menzes, sanca je stale 😉

sono2
22. jan 2020

Tak, ja som vždy otehotnela len cez plodné dni a tie nemám nikdy ani pred ani po ani cez ms ale z pravidla okolo 12teho dňa. Poznám podľa hlienu.
Ťažko povedať, neviem. Aký máš cyklus

snehulienka8
22. jan 2020

@timmie_m áno

bagre
22. jan 2020

ak bol sex, tak je možnosť tehotenstva 😉 a hotovo. 30 žien môže mať 30 rôznych prejavov ako aj termínov počatia /niekto ukážkovo v strede, niekto pred m, niekto cez, niekto tesne po m.../

dassena
23. jan 2020

@timmie_m aj ked vacsinou po menstruacii ma zena plodne dni, no moze sa stat, ze to mas inak a ze si otehotnela. ked mate nechraneny pohlavny styk, stale tam je moznost otehotnenia.

simsalabim
23. jan 2020

@timmie_m ano. Ja som otehotnela pri pravidelnom cykle 3 dni pred. Viem presne, inokedy sme v ten mesiac spolu neboli kvoli sluzobkam.

vinejka6
23. jan 2020

Nemusíš byť tehotná. Mohla si mat posunutu ovuláciu a tým pádom aj MS príde neskor.

megica33
24. jan 2020

Poviem ti o par dni. Meska mi uz 10 dni a jedina moznost kedy som mohla otehotniet bola 2dni pred MS kedy sme si boli istí ze sa nic nemoze stať 🙈. Takže sme natom podobne. Test si si uz robila?

noemikatka
20. aug 2020

@vinejka6 smiem sa spytat z OVU je to tak že ak bola napr 14dc tak za 14dni by mala prísť ms? Či ako to je od ovu do kplko8djo by sa mala dostavit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre