Je fibroadenóm nebezpečný?

Zodpovedané
17. nov 2021

Dobrý deň,

ďakujem za odpoveď na otázku https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/gynekol...

Bola som iba na sone prsníkov u rádiologičky (na mamografii som ešte nikdy nebola). Doktorka mi do správy napísala kontrolné sono o tri mesiace. Objednať som sa musela ísť do iných dverí. Bola tam recepčná, ktorá vybavuje termíny. Tá mi povedala, že nepôjdem na sono, ale na mamografiu.

Prečo mám ísť na mamografiu, keď mám iba 33 rokov?

Aké sú moje výsledky?

Ďakujem

Dobrý deň,

ťažko povedať prečo Vás objednala na mamografiu. Overila by som si to ešte minimálne telefonicky v danom centre.

Tie výsledky sú nezávažné. Je potrebné nález iba sledovať.

V prípade ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník