Je sex po šestonedelí príčinou môjho krvácania?

Zodpovedané
14. mar 2023

Dobrý deň,

som už krátko po šestonedelí. Posledné týždne som už nekrvácala. Mali sme pár pokusov o sex, aj keď to nie je ako predtým. Asi na tretíkrát, keď to bolo trochu intezívnejšie, tak som po styku začala krvácať. Ďalšie dva dni sa to zosilnilo. Takže zase krvácanie ako keby čistenie. Na menštruáciu to nevyzerá, lebo skoro 2-mesačného synčaka dojčím.

Môže to byť tým sexom?

Ďakujem

Dobrý deň,

pokiaľ bolo na kontrole po šestonedelí všetko v poriadku, prikláňam sa k tomu, že sa Vám spustil menzes. Pokiaľ by išlo o poranenie po styku, trvalo by krátko a nepokračovalo by.

V prípade, že sa scénar zopakuje aj inokedy mimo menzesu, vyhľadajte ambulantného gynekolģa, ktorý Vás vyšetrí.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník