Je vhodnejšie v 5. mesiaci tehotenstva užívať Gynimun alebo Gynimun Rapid?

Zodpovedané
18. okt 2021

Dobrý deň,

pred dvomi týždňami mi doktor predpísal Nystatin a Jenamazol. Všetko som poctivo brala, ale ešte sa mi to nezdá na 100% v poriadku a občas cítim trošku pálenie.

Môžem si dať Gynimun, keď sú to len probiotiká?

V každom letáku sa len chránia vetou, že poraďte sa s lekárom.

Je vhodnejšie v 5. mesiaci tehotenstva užívať Gynimun alebo Gynimun Rapid?

Ďakujem

Dobrý deň,

Gynimun je doporučený aj u tehotných. Bezpečne ho môžete užívať. Pre priaznivejší efekt by som volila Gynimun intim protect čapíky. Po úvodnej 7 dňovej kúre, môžete pokračovať aj dlhodobo v užívaní 1x týždenne.

V prípade ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník