Ktorý deň mám považovať za prvý deň menštruácie?

Zodpovedané
22. máj 2022

Dobrý deň,

chcem sa spýtať, ktorý deň mám považovať za prvý deň menštruácie?

Dňa 27.4. to bolo skôr také špinenie, 28.4. už trochu silnejšie a vždy to tak mávam. Deň na to alebo dva dni po tom už mám zase len slabé špinenie.

Za menštruáciu sa považujú iba dni s jasným krvácaním, alebo aj to ostatné?

Doteraz som rátala 1. DC od špinenia a považovala som to za menzes.

Ďakujem.

Dobrý deň,

ja by som považovala za prvý deň menštruačného krvácania už deň kedy začínate špiniť.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník