Má význam cvičiť Mojžíšovej metódu pri snahe otehotnieť, ak mám vysunutú platničku?

Zodpovedané
20. nov 2022

Dobrý deň, pani doktorka,

mám vysunutú platničku v LS (7 mm) oblasti.

Mám cvičiť Mojžíšovej metódu pri snahe otehotnieť, má to význam?

Cvičila som pravidelne 2,5 mesiaca a nič. 😞

Ďakujem.

Dobrý deň,

nemám skúsenosti s danou metódou. Neviem nakoľko, a či vôbec napomôže k otehotneniu.

Zdravý pár počne v rámci jedného roka pri pravidelnom pohlavnom styku 2-3x týždenne, nie iba počas ovulácie, keďže môže byť posunutá.

Takže nezúfajte. 🙂 Držím palce!

Ak by sa nedarilo, je potrebné vyhľadať gynekológa a absolvovať vyšetrenia.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník