Mám ísť na pohotovosť, ak mám silné kŕče počas ms po konizácii?

Zodpovedané
19. jún 2022

Dobrý deň,

3. 6. mi robili konizáciu. 16. 6. som mala dostať ms, aj som dostala ale až dnes som začala poriadne krvácať a mám hrozné kŕče. Flector zabral asi na cca hodinu a znova bolesti až do chrbta.

Myslíte, že by mi dali niečo od bolesti, ak by som šla na pohotovosť ako vyšetrujú ženy po konizácii?

Človek sa už aj boji ísť na pohotovosť lebo tie sestričky a lekári si frflú, že za každé pichnutie, tak hneď utekáme.😟

Ďakujem.

Dobrý deň,

prvý menzes môže byť po zákroku iný ako býva bežne. Dajte si analgetiká, pokiaľ zaberú, skúste vydržať. Ak by sa bolesti aj napriek tomu stupňovali, vyhľadajte lekársku pomoc.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník