Mám užívať kvapky Gynex, keď stále krvácam?

Zodpovedané
10. mar 2023

Dobrý deň,

začala som užívať kvapky Gynex zhruba v čase ako začala menštruácia. Tá trvala 7 dní. Prvé dva dni dosť silné krvácanie, bez bolesti. 8. deň nič, 9. - 11. deň špinenie. Ďalšie dni jasná červená krv na papieri.

Teraz je to asi 15. deň, stále červená krv. Netečie však, ale na papieri je zakaždým.

Mám pokračovať s kvapkami?

V podbrušku mám pocit ako pred menštruáciou. Predtým som s menzesom problém nemala. Gynex som začala užívať kvôli PMS - výkyvy nálady.

Ďakujem

Dobrý deň,

skúste Gynex kvapky nahradiť Agnucastonom. Po dobu špinenia užívajte Ascorutin 1-1-1. Pokiaľ špinenie pretrvávalo, vyhľadajte ambulantného gynekológa, ktorý Vás vyšetrí.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník