Mešká mi menzes a mám hnedý výtok. Čo to znamená?

Zodpovedané
23. mar 2022

Dobrý deň,

s manželom sa snažíme viac ako rok o bábätko, ale nedarí sa nám. Menzes mi mešká tri týždne, test som si ešte nerobila. Dnes ráno som mala hnedkastý výtok na toaletnom papieri.

Čo to môže znamenať?

Ďakujem

Dobrý deň,

v prvom rade si zrealizujte test. Ak bude pozitívny, vyhľadajte ambulantného gynekológa alebo najbližšiu gynekologickú pohotovosť, kde Vás vyšetria. Na špinenie/krvácanie sa v tehotenstve vždy prihliada ako na hroziaci potrat.

Ak by bol negatívny, pravdepodobne sa Vám spúšťa menzes.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník