Menzes mešká a test je negatívny

mojedieta
9. feb 2013

Ahojte kočky. Nemyslím že som tehotná ale bojím sa či nemám cystu. Menzes mi mešká týždeň v deň keď mal prísť som mala raz priesvitny výtok ktorý bol aj dnes. Nesvrbi, nepali. Cez tyzden som mala bielucke výtoky sem tam do bledo žlta. Test som robila včera ráno women secret a bol negatív.dnes som si myslela že uz príde menzes lebo som mala na papieri do červená trošku výtok to tak mávam keď sa mi začína menzes ale zas nič.Čo to môžem mať? 😢
Pobolieva ma aj podbrusko ako pred menzesom. Neviem či ta krv nesúvisí s tým že som sa námahala včera viac nez obvykle.

vefi89
10. feb 2013

@mojedieta nemáme veštiacu guľu, aby sme ťa zdiagnostikovali na diaľku. ale môže to byť aj prechladnutie. ak sa bojíš a niečo sa ti nezdá, tak šup šup k lekárovi

mojedieta
autor
10. feb 2013

@vefi89 ďakujem uz som dostala mrchu. Asi sa mi posunul cyklus od alchemiky ( čaj).

alchemilkazltozelena
10. feb 2013

@mojedieta cize ked ja som zacala tiez pit alchemilku tiez sa mi posunie cyklus? tak fakt super... a to som mala ukazkovy 28 dnovy cely zivot... ak sa posunie kvoli caju, viac ho pit nebudem....... stvrtok (ne)cakam MS a ak bude meskat, budem sa asi zbytocne tesit a ona nakoniec dorazi... asi ma porazi potom 😕

mojedieta
autor
10. feb 2013

@alchemilkazltozelena Ja som 1.krat pila alchemiku aj po menzese lež prišli plodné dni /vtedy nie/. Predtým som ho pila len cez menzes a mala som tiež krásny cyklus. Presne som vedela kedy ovulujem a teraz neviem aké to bude..Čítala som to už že viacerým babám rozhádzal cyklus. Takže tak. Chorá som nebola ani v strese takže to mohol byť jedine ten čaj.

alchemilkazltozelena
10. feb 2013

@mojedieta takze ja tiez mozem cakat ze mi bude meskat kvoli caju..... super 😒

mauerka
10. feb 2013

Inak mavam ukazkovy cyklus - stale - a samozrejme mi nedalo a skusila som alchemilku - cyklus 44 dni, ja uz nikdy viac, max. nejaky zensky caj, kde sice aj alchemilka je, ale nie v takom mnozstve ako ked ju pijete samu
@mojedieta
@alchemilkazltozelena

mimomu
11. feb 2013

baby,kt.ste mali cystu....ako sa to prejavuje?ci len lekarka mi ju vie zistit?dakujem

mojedieta
autor
11. feb 2013

@mimomu Ja som počula že to nemusíš ty o nej ani vedieť. Napr. ti mešká menzes alebo máš veľké bolesti. A zistí ju dosť často lekárka na preventívke. Viac neviem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre