Môže byť hrčka nad pupkom nebezpečná pre bábätko?

Zodpovedané
23. aug 2022

Dobrý deň,

som po IVF-Ket a nad pupkom som si objavila hrču ktorá nebolí a cítim ju len keď som v stoji. Akonáhle si ľahnem alebo sadnem, stratí sa. Neviem kedy a ani ako sa tam objavila. Čítala som, že to môže byť aj pruh, ktorý je tiež reálny keďže mam jedno dieťatko doma a je možné, že sa to stalo aj pri jeho dvíhaní.

Vklad nám vyšiel a preto by som chcela radu, či to môže ublížiť bábätku?

Ďakujem pekne za odpoveď.

Dobrý deň,

odporúčam vyšetrenie gynekológom. Bez vyšetrenia sa ťažko vyjadriť.

Ak sa však jedná o pruh, dieťatko nie je ohrozené.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník