Môžem mať špinenie z folikulov, ktoré ostali vo vaječníkoch aj po menštruácii?

Zodpovedané
2. mar 2022

Dobrý deň,

9.2.2022 som mala OPU. ET sa nekonal kvôli OHSS.

20.2.2022 som dostala menštruáciu, ktorá trvala tri dni a bola slabšia ako normálne. Včera sa mi objavilo špinenie.

Môže to byť z folikulov, ktoré ostali vo vaječníkoch aj po menštruácii?

Ďakujem

Dobrý deň,

môže sa jednať o ovulačné špinenie. Momentálne sa Vám potrebuje telo zotaviť po hormonálnej stimulácii. Preto špinenie nie je ničím nezvyčajným.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník