Môžem používať Canesten, keď mám hrudkovitý biely výtok a svrbenie?

Zodpovedané
17. feb 2023

Dobrý deň,

užívala som silné antibiotiká, teraz mám hrudkovitý biely výtok a svrbenie. Dostala som mykózu, ktorú som nemala možno aj 10 rokov. V lekárni mi odporučili Canesten Gyn jednotabletový. V letáku je napísané, že sa nemá užívať, keď je súčasná bolesť ramien. Mňa rameno bolí už dlhšie a aj práve v tejto dobe. Taktiež som mala náznak krvi pri utretí, ale to bolo len raz. Bolo to asi tretí deň ako výtok začal. Teraz už nič.

Môžem použiť Canesten?

Ďakujem

Dobrý deň,

môžete ho užiť. S bolestivosťou ramena liečba nemá súvis.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník