Môžem používať ultrazvukovú infra žehličku na vlasy v 23. tt?

Zodpovedané
30. sep 2022

Dobrý deň, pani doktorka,

nechcem riešiť takéto povrchnosti ale akosi teraz mám čas starať sa o vlasy.

Chcem sa opýtať, či môžem používať ultrazvukovú infra žehličku na vlasy v 23. tt?

Nežehlí ale používa sa na zapracovanie masky do vlasov pomocou ultrazvuku a infrasvetla, volá sa Brazil keratín iron repair.

Ďakujem ak mi odpoviete, na nete som nenašla nič. Želám pekný deň.

Dobrý deň,

používanie prístroja by nemalo škodiť.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník