Môžem užívať guajacuran v 36. tt?

Zodpovedané
17. dec 2022

Dobrý deň,

môžem užívať v tehotenstve 35+1 guajacuran pri tvrdnutí bruška a bolestí (poslíčkovia)?

Plus užívam Magnerot 3×2, úplná úľava keď si ho dám, hlavne večer. Zatiaľ som zjedla dve tabletky za týždeň.

Ďakujem.

Dobrý deň,

ak ho máte ordinovaný lekárom, tak môžete. Maximálne ale do ukončeného 36gt. Neskôr už nie. Rovnako neužívajte po 36gt. kvôli tvrdnutiu bruška ani Magnézium. Nech sa to pekne chystá, raz musíte aj porodiť. 🙂

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník