O čo sa jedná, ak som len krátko menštruovala a následne iba špinila?

Zodpovedané
4. okt 2022

Dobrý deň,

minulý mesiac som mala menštruáciu so špinením. Normálne mávam 5 dňový cyklus. Ale 25. septembra som dostala menštruáciu a trvala 2 dni, ostatné 3 dni som len špinila. Robila som si včera tehotenský test a bol negatívny.

Môžete mi poradiť či to môže byť tehotenstvo alebo niečo iné?

Ďakujem za odpoveď, pekný deň prajem.

Dobrý deň,

dvojdňové krvácanie s následným špinením je možné považovať za normálne. Správne ste si zrealizovali aj tehotenský test a tým je tehotenstvo vylúčené.

V prípade ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník