Možné tehotenstvo

bianka222
3. okt 2022

Dobrý deň, mám taký problém,že minuly mesiac som mala menštruáciu normálne aj so spinenim..ale tento mesiac som dostala menštruáciu ale trvala len 2 dni ..ostatné dni som špinila...robila som si aj tehotensky test ale vyšiel negatívny ..podľa vás môžem byť tehotná? Ďakujem za každú radu

janai1
3. okt 2022

Nie

nivea22
3. okt 2022

@bianka222 mala si menstruaciu a mas aj negatívny test. Nie nemôžeš byť tehotná.

bianka222
autor
3. okt 2022

@nivea22 ďakujem za odpoveď

zuzsat
3. okt 2022

@bianka222 urcite nie.lebo aj keby si bola tehotna a mala menstruaciu(co sa stava) hcg by stupalo. Cize test by bol pozitivny... Ak je aj menzes aj negativny test tak ee.

bianka222
autor
3. okt 2022

@zuzsat ďakujem za odpoveď ..tak mám hľadať príčinu inde?

zuzsat
3. okt 2022

@bianka222 ono neviem ako poznas svoje telo. Ja mavam.napr. jeden mesiac silny menzes dalsi mesiac slaby...tak sa mi to zacalo striedat asi 6rokov dozadu. Uvidime ako to bude po tomto tehotenstve 😂
Zenske telo sa meni... Mozno aj u teba to tak bude... Aj napr. Ovulaciu som nikdy necitila....zacala.som ju pocitovat pred rokom v auguste... A aj ked testy mi ju nikdy nepotvrdili tak viem ze bola lebo som ostala tehu vzdy ked v spravny cas bolo tutu mutu ..

bianka222
autor
3. okt 2022

@zuzsat no ja som zatial mala vždy pravidelne menštruáciu..a krvácala som normálne ..nemala som ani silné ani slabe krvácanie..v januári som potratila v 6tt...no potom som mala tiež na čas menštruáciu a žiadne problémy neboli...
Ale teraz 25.septembra keď som dostala menštruáciu trvala len 2dni a potom 3 dni som špinila..a včera som si robila test a bol negatívny..tak nechápem že kvôli čomu mi tak blbne menštruácia...ale počkám do ďalšej menštruácie a keď zase bude inakšia tak pôjdem ku gynekológovi

zuzsat
3. okt 2022

@bianka222 ja by som nestresovala ako vravim u mna je toto presne slaba menstruacia kazdy mesiac. Dva dni ms a dalsie 3 dni jedna vlozka denne, a dalsi mesiac ako zo svine 5dni a potom zasa slaba

bianka222
autor
4. okt 2022

@zuzsat dobre ďakujem za radu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre