Ovplyvní produkt Myovunelle snaženie sa o bábätko?

Zodpovedané
4. máj 2022

Dobrý deň,

plodný (ťahavý až priesvitný) hlien sa mi po použití prvého čípku tohto produktu zmenil na biely výtok.

Doktorka na vyšetrení povedala, že zajtra/pozajtra sa máme snažiť. To vychádza na 14. -15. deň cyklu.
Minulý mesiac som mala cyklus 26 dní.

Nie je to neskoro a neprebehla ovulácia skôr? Pri vyšetrení mi naľavo videla dominantný folikul.

Ďakujem

Dobrý deň,

pokiaľ pri ultrazvukovom vyšetrení videla dominantný folikul, ovulácia ešte neprebehla. Podľa jeho veľkosti sa dá predpokladať kedy ovulácia pravdepodobne nastane.

Myovunelle by mal mať priaznivý efekt na motilitu spermií.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník