Prečo mám druhé krvácanie v mesiaci?

Zodpovedané
6. sep 2021

Dobrý deň,

minulý mesiac som 14. augusta normálne dostala menštruáciu, ktorá trvala 7 - 8 dní. Po pár dňoch som dostala znova ďalšiu, ktorá trvá už 2 týždne. Vyzeralo to, že už prestane, ale posledné dva dni je krv a aj také až do čierna.

Z čoho to môžem mať?

Som 7 mesiacov po sekcii a na kontrole som mala všetko v poriadku.

Ďakujem

Dobrý deň,

ťažko povedať. Je potrebné vylúčiť objektívnu príčinu /polyp, zápal, tehotenstvo/, ak sa nič nenájde príčina môže byť hormonálna. Určite je potrebné gynekologické vyšetrenie, o to viac ak krvácate už 2 týždne.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník