Prečo mi 60 dní mešká menštruácia?

Zodpovedané
13. júl 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať, už cca 60 dní mi mešká menštruácia. Naposledy som mala 4. 5. a neviem čo to môže byť, necítim sa byť tehotná a mám aj teliesko, tak neviem čo to môže byť. Keď mi zvyčajne meškala bolo tak, že jeden mesiac som dostala a zas druhý mesiac som nedostala. Ale že až tak dlho, to ešte som nemala.

Neviem prečo, čo to môže byť?

Ešte mám otázku: robíte aj v Šahách u pána MUDr Bystrého v ambulancii?

Ďakujem.

Dobrý deň,

pokiaľ máte hormonálne teliesko, tak je to úplne prirodzené a normálne. Neobávajte sa.

Ak je teliesko nehormonálne, tehotenský test negatívny, vyhľadajte ambulantného gynekológa, ktorý Vás vyšetrí.

A áno, pracujem tam.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník