Prečo som začala mať silné a dlhé krvácanie?

Zodpovedané
30. júl 2021

Dobrý deň,

mám 44 rokov a ešte nikdy som nemala také silné a dlhé krvácanie ako teraz. Bolesti nemám, ale krvácanie trvá už 8 dní a je pomerne dosť intenzívne.

Čo môže byť príčina?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

príčin môže byť viacej, ale tiež môže ísť len o jednorázovú záležitosť, ktorá sa už nezopakuje.

Pokiaľ je krvácanie neprimerane silnej intenzity, presiahne viac ako 10 dní. Ak sa rovnaké ťažkosti budú opakovať, vyhľadajte svojho gynekológa, ktorý Vás vyšetrí, zistí príčinu ťažkostí a navrhne vhodnú terapiu.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník