"Rozšírila" som sa prstami, mohla som si uškodiť?

Zodpovedané
11. júl 2022

Dobrý deň, pani doktorka,

prosím, mám problém. Kedysi som absolvovala neodborný zákrok zväčšovania prsníkov podtlakovými bankami, lenže bradavky ostali škaredé, bledé a krčivé hrozne.

Vie toto súčasná plastická chirurgia poriešiť esteticky k mojej spokojnosti?

A taktiež ma trápi, že som sa sama rozširovala prstami, viacerí známi vravia, že som urobila chybu, že som sa vôbec rozšírila, som totiž panna, neviem, urobila som dobre, nepoškodila som si nejako, nevadí to?

Ďakujem.

Dobrý deň,

to, že ste sa nazvime to teda tak ako píšete “rozšírila” sama, v tom žiaden problém nevidím.

O zväčšovaní pŕs podtlakovými bankami som ešte nepočula, ale neznie mi to ako dobrý nápad. Čo sa týka plastiky pŕs/bradaviek, je potrebné zájsť na konzultáciu do estetického centra.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník