Som v 6. týždni + 4 dni a nie je vidno plod. Je šanca, že sa ešte na sone zobrazí?

Zodpovedané
9. nov 2021

Dobrý deň,

podľa menštruácie som v 6. týždni + 4 dni. Zhruba v polovici daného cyklu sme mali aj posledný pohlavný styk a v tom období som cítila ovulačné bolesti. Takže neskôr som otehotnieť nemohla. Na ultrazvuku bolo vidieť tehotenstvo v maternici, ale bolo bez plodu.

Je možné, že sa o týždeň na sone plod a aj bijúce srdiečko ešte zobrazí?

Ďakujem

Dobrý deň,

pokiaľ ste reálne 6+4 gt. tehotenstva a plod nebolo vidieť, tak je malá šanca, že by sa niečo zmenilo. Každopádne absolvujte kontrolu o týždeň a uvidí sa.

V prípade ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník