Je tu šanca na tehotenstvo?

sofiazubajova
27. sep 2022

Dobrý deň chcela by som sa opýtať či môžem otehotnieť menštruáciu som mala 11.9 2022 trvala 4 dní .... S partnerom sa snažíme o bábätko 😏 plodné dni som mala 23.9 2022 v ten deň sme mali s partnerom pohlavný styk podľa ovulacnom kalendari my vysla ovulácia 25.9 je tu nejaká šanca na otehotnenie?

greta2017
27. sep 2022

@sofiazubajova ano je sanca ale teraz nadych vydych a pockat az kym ms bude meskat. Potom urobit test a ak bude pozit.zavolat na gyndu. Drzim palce

sofiazubajova
autor
27. sep 2022

@greta2017 čiže mohla by som otehotniet aj keď som mala pohlavný styk s partnerom dva dni pred ovu?

veronika3110
27. sep 2022

@sofiazubajova áno, spermie dokážu vo vhodnom prostredí (v období okolo ovulácie) prežiť aj niekoľko dní, niekde sa uvádza, že dokonca až 4 dni

veronika3110
27. sep 2022

ale zas ked vieš ovuláciu len podľa kalendárika, tak to tak vôbec nemuselo byť... alebo to vieš na 100% presne?

babovka2321
27. sep 2022

Sanca je, ale ak sledujes plodne dni a ovulaciu len v kalendari, tak sa vobec nemusite trafit. Tvoja ovulacia moze byt uuuuuplne iny den, nez ten, ktory tvrdi aplikacia.

sofiazubajova
autor
27. sep 2022

@veronika3110
@veronika3110 mam 28 dňový cyklus čiže keď som mala menštruáciu 11 .9 tak tak ovulácia by mala nastať 25.9 14 dní začiatku menštruácie môže to tak byť ?

veronika3110
27. sep 2022

@sofiazubajova tak teoreticky.. ale hocičo môže tú ovuláciu posunúť... nie je veľa žien čo má ovuláciu takto presne v strede...
takže..môže byť, nemusí... ak to nemáš odsledované testami, hlienom, teplotou, ťažko povedať..uvidíš ked bude mať prísť MS

sofiazubajova
autor
27. sep 2022

@sofiazubajova
@veronika3110 no menštruácia my má prísť 9.10 čiže ak nepríde môžem siahnuť po tehotenskom teste .?

greta2017
27. sep 2022

@sofiazubajova ano ak menstruacia meska vtedy treba robit test. Skor to je zbytocne.

sofiazubajova
autor
27. sep 2022

@greta2017 ďakujem krasne za odpoved😏

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre