Som v 8. týždni a krvácam. Čo mi odporúčate?

Zodpovedané
6. aug 2021

Dobrý deň,

mám 34 rokov a som v 8. týždni tehotenstva. Minulý týždeň som mala farebné špinenie. Bola som na pohotovosti, kde ma lekár vyšetril. Povedal, že mám zápal a predpísal mi Macmiror 500. Inak bolo všetko v poriadku.

Môj gynekológ má už tretí týždeň dovolenku. Od včera krvácam a mám pocit ako keby som mala mať menštruáciu. Tak ma aj bolí brucho. Pred dvomi rokmi som bola na potrat v 22. týždni kvôli DS.

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

určite bezodkladne vyhľadajte lekársku pomoc. Bude pravdepodobne nutná aj hospitalizácia. Zrealizujú potrebné vyšetrenia a prípadne nasadia vhodnú terapiu.

Držím palce

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník