Výška hCG 204,5

monakotlarova
11. jan 2023

Dobrý deň už niekto zažil niečo podobné?
Pred 6 dňami mi začala menštruácia (teda myslím si nedávam to pravidelne )
Minulý mesiac som cely nemala až teraz som dostala
Druhý deň ms. Som začala veľmi krvácať aj zo zrazeninami krvi .... bolesti som nemala....na 3 deň skoro nič 5. Deň iba pri močení a zase niečo somna vyšlo bolo to tvrdšie ako zrazenina , tak som šla na gynekológicku pohotovosť vyšetrili ma všetko bolo v poriadku vzali mi krv a namerali mi 204,5 a povedali ze but tehotenstvo alebo spontánny potrat ... dnes som nestihla gin. Tak idem zajtra ráno čo si o tom myslite?

sense
11. jan 2023

Keď krvácas aj so zrazenina mi a na Sone noc nevidela tak skôr asi potrat, aj ta druha v čiarka na teste je dosť slabá... Ale držím palce aby som sa mýlila

monakotlarova
autor
11. jan 2023

@sense bolo to len ten 2den ms. Ďakujem za názor

ailiba
11. jan 2023

@monakotlarova podla mna je to tak, ako ti povedali na pohotovosti.... Potrat, alebo tehotenstvo. Pri hcg 200 ani nic nie je vidiet a evidentne nevies, kedy si mohla otehotniet, takze tazko povedat. Bud hcg klesa, alebo stupa... To sa zisti az dalsim testom. Tie zrazeniny nemusia nic znamenat, poznam jednu, co to tak mala a plodik sa vyvijal dalej. Uvidis za par dni.
Drzim palce, nech he to tak, ako si prajes🙏.

monakotlarova
autor
11. jan 2023

@ailiba ďakujem pekne

sense
12. jan 2023

@monakotlarova aha ale aj tak zrazeniny nevesta zvyčajne nič dobré. Ale držím palce nech je to to co si želáš.... Choď k lekárovi ten sa na teba pozrie... Ak si tehu aj test by mal silniet

monakotlarova
autor
12. jan 2023

@sense @sense to je jasné, bola som u dr a dopadlo to ako som si aj myslela, ale že ešte pre istotu zajtra na krv , dnes som mala test silnejši tak neviem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre