Treba si dávať pozor, ak som mala bolesti brucha pred užitím HAK?

Zodpovedané
24. aug 2022

Dobrý deň,

ráno o 5.30 ma bolelo brucho ale hnačku až vodnatú stolicu som nemala, stolicu ale áno. Dala som si aj jeden Imodium. Potom 8.30, čiže po troch hodinách, som si dala Daylette. Viac som už na toalete nebola, brucho ma síce sem tam zabolí ale hnačka nie je.

Treba si dávať pozor? Dnes som si akurát dala prvú placebo tabletku.

Ďakujem.

Dobrý deň,

ak užívate antikoncepciu pravidelne, ste plne chránená. Neobávajte sa.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník