Adaptér k Britax B-Motion 4 Plus, na ktorý by sadla Cybex Aton M i-size autosedačka..?

Zodpovedané
10. dec 2019

Ahoj.

Máme (športový) kočík Britax B-Motion 4 Plus a vajíčko Cybex Aton M i-size. Existuje nejaký adaptér, cez ktorý by sme Cybex vajíčko vedeli používať na tomto kočíku?

Ďakujem

Ahoj,

aby si pripojila autosedačku značky Cybex (+Maxi-Cosi a ďalšie značky s rovnakým uchytením) na konštrukciu športového kočíka Britax B-Motion 4 Plus, budeš v skutočnosti potrebovať dva sety adaptérov.

Prvým by boli adaptéry na B-Agile/B-Motion Radu s Click&Go uchytením pre Britax Römer autosedačky a vaničky. Na ne potom naklikneš adaptéry Affinity/Smile 2 s koncovkou pre Maxi-Cosi, Cybex autosedačky. Následne na ne pôjde tvoj Aton M. Je to trochu komplikované a na konštrukcii to bude vysoko, preto by som ja osobne skôr doporučila ostať pri Römer vajíčku, ktoré na túto konštrukciu bolo myslené a teda aj ťažiskom bude sedieť lepšie (a adaptéry budeš využívať len jedny, čo je tiež výhoda).

Britax B-Motion 4 Plus

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli