Športový kočík do terénu - lesné cesty, štrk; nech je cena a funkčnosť v rovováhe

Zodpovedané
29. apr 2020

Prosim poradte sportovy kocik vhodny aj do terenu - turisticke chodnicky v lese, strk. Tak nech je cena a funkcnost v rovnovahe a neplatim zbytocne iba za znacku.

Dakujem 🙂

Ahoj,

neuvádzaš rozpočet a ani vek dieťaťa. Tak keby mám poradiť takto všeobecne, tak absolútne jednoznačne poradím Baby Jogger City Elite. Je to jazdne jeden výborný kočík. Plus má veľmi kvalitné spoje, čo vydržia a ešte je aj extrémne nosný a priestranný. Za mňa top.

Baby Jogger City Elite

Ďalej by som spomenula - ak by si bola napr. z tých, čo trvajú na štvorkolke - Casualplay LOOPi Allroad, ku ktorému v prípade potreby a brutálneho terénu vieš dokúpiť trojkolesovú nápravu s fixným kolesom LOOPi Running.

Casualplay LOOPi Allroad

Casualplay LOOPi Running

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli