2v1 transformovateľná kombinácia Colibro Onemax 2020 - názor na pohodlnosť, priestor, kvalitu

Zodpovedané
18. sep 2020

Ahojte,

máte niekto tento kočík ? Ako sa vám pozdáva ? Rozmýšľam nad kúpou, mám rada menšie kočíky, ale nie úplne tie, čo sú skoro na zemi 😁 Zaujíma mq, či je pohodlný a je v ňom dosť miesta.

Ahoj,

Colibro Onemax je za mňa taký lacnejší, jednoznačne mestský kočík pre nie až tak vysokých rodičov (zadná tyč, vysokí by mohli kopať do spoja kolies počas chôdze). Nečakala by som veľa odpruženia a ani žiadne špeciálne funkcie. Za mňa je to kočík na začiatok, tak maximálne rok - vanička bude priestorovo fajn. Ale športiak už pomenší, plus ani nijaké extra pruženie. Taká začiatočná voľba na rovnejšie povrchy a menšie dieťatko, keď už človek má vybratý lepší neotočný športiak a do základnej kombinácie a vaničky nechce moc investovať.

Colibro Onemax

Colibro Onemax je cenovo dostupný, ľahký kombinovaný kočík so sedadlom/vaničkou typu 2v1, teda transformovateľnou hlboku časťou na športovú (a naopak) pomocou sytsému rozopínania popruhov plus saténového vložného matraca. Predstavuje jednoduché a nezaťažujúce riešenie moderného looku hlavne na začiatok kočíkovania, keďže športová časť je priestorovo obmedzená kvôli typu. Výhodou by okrem ceny a váhy a dizajnu bola aj XXL rozšíriteľná strieška, mäkká zladená podložka a nánožík súčasťou balenia, rôzne farby na výber, ako aj kompatibilita s autosedačkou.

Inšpirujem ťa na podobný, ale za mňa lepší začiatočný mestský model, kde je aj fajn autosedačka a nie je poľskej výroby, a to CBX Onida Flex. Aj tam ale nevýhody budú podobné.

CBX Onida Flex

CBX Onida Flex je moderne minimalistický mestský kočík za dostupnú cenu, vybavený sedadlom a vaničkou v jednej, transformovateľnej nadstavbe. Z korýtka tak rozopnutám pracky a potiahnutím páčky jednoducho vytvoríš hlbokú vaničku pre novorodenca. Okrem toho sa chváli obrovským nákupným košíkom, relatívne kompaktným skladaním, nánožníkom v cene a jednoduchou kompatibilitou s autosedačkou Shima.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli