2v1 transformovateľná kombinácia Colibro Onemax 2020 - názor na pohodlnosť, priestor, kvalitu

Zodpovedané
18. sep 2020

Ahojte,

máte niekto tento kočík ? Ako sa vám pozdáva ? Rozmýšľam nad kúpou, mám rada menšie kočíky, ale nie úplne tie, čo sú skoro na zemi 😁 Zaujíma mq, či je pohodlný a je v ňom dosť miesta.

Ahoj,

Colibro Onemax je za mňa taký lacnejší, jednoznačne mestský kočík pre nie až tak vysokých rodičov (zadná tyč, vysokí by mohli kopať do spoja kolies počas chôdze). Nečakala by som veľa odpruženia a ani žiadne špeciálne funkcie. Za mňa je to kočík na začiatok, tak maximálne rok - vanička bude priestorovo fajn. Ale športiak už pomenší, plus ani nijaké extra pruženie. Taká začiatočná voľba na rovnejšie povrchy a menšie dieťatko, keď už človek má vybratý lepší neotočný športiak a do základnej kombinácie a vaničky nechce moc investovať.

Colibro Onemax

Inšpirujem ťa na podobný, ale za mňa lepší začiatočný mestský model, kde je aj fajn autosedačka a nie je poľskej výroby, a to CBX Onida Flex. Aj tam ale nevýhody budú podobné.

CBX Onida Flex

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli