Adamex Barletta - kompatibilné konštrukcie. Možno využiť aj konštrukciu z Bebetto Silvia?

Zodpovedané
16. júl 2019

Dobrý deň,

chcem sa informovať, či je konštrukcia Bebetto Silvia vhodná namiesto konštrukcie Adamex Barletta. Poprípade, aké iné značky by mohli konštrukciu nahradiť.

Ďakujem.

Ahoj,

predpokladám, že toto riešiš, lebo sa niečo stalo s konštrukciou tvojho kombinovaného kočíka Adamex Barletta. Je už úplne zničená/neopraviteľná? Lebo prvý krok by bol samozrejme spýtať sa možno na servis, opravu, náhradné diely.

Adamex Barletta

Predpokladajúc, že teda konštrukcia je už kaput, ďalším krokom by bolo snažiť sa nájsť, ako náhradný, bazárový diel, konštrukciu k tomuto modelu práve z tohoto modelu. Jednu vec, ktorú vyslovene neodporúčam je mixovať modely rôznych značiek. Ten kočík bol vyrobený, testovaný, prispôsobený s tými nadstavbami k tej ktorej konštrukcii a aj keby rovno úchyt sedel - bol rovnaký, stále to, čo sa vyváženia, ťažiska, bezpečnosti týka nie je vhodné. Kočík sa môže horšie ovládať, nedajbože aj preťažovať, nebyť stabilný. Nemôžem to, ak to neoprávni výrobca, jednoducho schváliť s čistým svedomím.

Naozaj skús pozrieť konštrukciu rovnakého kočíka. Kľudne aj kontaktu distribútora - predajcu tejto značky u nás, alebo rovno výrobcu. A ak nie je dobrá, nevyhovuje ti tak celkovo - možno by bolo lepšie ísť do nejakého iného kočíka podobného typu. Hoc aj cenovo nenáročného, ako Kinderkraft Prime 2019.

Kinderkraft Prime 2019

A konkrétne ku konštrukcii Bebetto Silvia - ten úchyt je úplne odlišný a nie je šanca tieto dva skombinovať.

Bebetto Silvia

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli