Aká je dĺžka sedu a dĺžka opory pre nožičky kočíka Momi Estelle?

Zodpovedané
8. aug 2022

Ahoj,

rýchlo zháňame kočík do lietadla a k moru. Uvažujem o Momi Estelle pre 10 kg vážiacu dcérku. Nikde som sa nedočítala, že aká je dĺžka sedu a dĺžka opory pre nožičky, aby malej neviseli nožičky.

Vieš mi tieto informácie poskytnúť?

Ďakujem

Ahoj,

bohužiaľ Ti nepomôžem. Tieto informácie neuvádza na svojej stránke ani samotný výrobca kočíka MoMi Estelle.

Jediným vodítkom môže byť fotka, ktorú Ti pripájam. Môžeš na nej vidieť ako cca 2-ročnému dieťaťu prevísajú nožičky. Hlavičku má skoro po striešku.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally