Aká je reálna priestrannosť, váha a skladnosť kočíka Britax Römer Smile III?

Zodpovedané
14. apr 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa veľmi pekne opýtať na reálne skúsenosti s kočíkom Britax Römer Smile III. Zaujímala by ma vaničková priestrannosť, váha, skladnosť a celková veľkosť.

Bábätko bude letné - júlové. Výšku mám 160 cm. Kočík sa bude využívať rovnako v meste, ako aj na dedine a menej spevnenom teréne. Bude sa často prenášať autom a rovnako výťahom.

Viackrát sa o ňom písalo, že má menej priestrannejšiu vaničku, a preto sa obávam zimného obdobia, keď bude bábätko väčšie + bude potrebovať fusak.

Aký typ kolies by bol pre nás do rôznorodého terénu najvhodnejší?

Ocenili by sme hlavne kvalitný, priestrannejší, ľahko ovládateľný a skladateľný kočík.

Alebo nám viete poradiť iný pre nás vhodnejší kočík?

Výber je pre nás o to náročnejší, že neplánujeme pochodiť obchody, keďže väčšie mestá máme ďaleko. Musíme si vybrať z internetovej ponuky.

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

skúsenosti s týmto kočíkom sú naozaj veľmi dobré. Tento model kočíka má hneď niekoľko výhod, ktoré zákazníci označujú ako pozitívum.

Jedná sa napríklad o odpruženú konštrukciu s nafukovacími kolesami, čo je veľkou výhodou v porovnaní s mnoho kočíkmi na trhu. V prípade ak by ste išli aj po prírodnej cestičke alebo rozbitom chodníku citeľne zmierňuje prechod po nerovnostiach.

Pokiaľ by išlo o možnosti využívania hlbokej vaničky, je pravda, že je menšia ,ale určite by som sa nestrachovala. Ak by ste aj bábätko v decembri prekladali do športového kočíka nevidela by som v tom mínus. Športová verzia má veľmi dobre riešenú striešku , ktorá zakryje naozaj väčšinu sedadla a aj v prípade horšieho počasia je tam dieťatko vo fusaku veľmi dobre chránené.

Tento model je celkovo od jedného z najlepších výrobcov na trhu a patri medzi najkvalitnejšie kočíky, jeho vlastnosťami je vhodný aj do mesta, ale aj do terénu a celkovo sa veľmi jednoducho ovláda a skladá.

Prikladám Vám link, kde nájdete aj všetky rozmery, ktoré by Vás mohli zaujímať

Britax Smile III

S pozdravom
Dominika