Aké adaptéry na vaničky na kočík Baby Jogger City Select?

Zodpovedané
7. feb 2019

Dobrý deň,

prosím vás, mám na Vás dve otázky. Prvá: Nevedeli by ste mi poradiť, aké presne adaptéry musím zohnať, aby som mohla pripevniť na kočík Baby Jogger City Select vaničku Baby Jogger Deluxe? A aké sú jej rozmery? Niekde sa píše 63 cm, iné mamičky písali, že ju majú doma a meria 74 cm, tak neviem.

Druhá otázka: Ak by som chcela pripevniť na City Select vaničku Britax, aké adaptéry mi na ňu treba? Jedna mamička totiž má adaptéry na vaničku britax, ale má ich trošku zrezané, aby jej pasovali na vaničku Britax Affinity. Ale že či by napríklad tie zrezané adaptéry pasovali na originál vaničku od Britaxu nevieme.

Ďakujem za váš čas a ochotu. Pekný deň

Ahoj,

Baby Jogger City Select nepotrebuje adaptéry na Baby Jogger vaničky. V prípade vaničky Deluxe však na konštrukciu dokážeš nasadiť len jednu, teda v jednomiestnej (single) konfigurácii. Ak potrebuješ 2 vaničky naraz, budeš potrebovať vaničky Compact, taktiež nasaditeľné bez potreby špeciálnych vaničkových adaptérov.

Čo sa týka vaničiek Britax, ja osobne nie som zástancom zbytočného mixovania značiek, ktoré neboli oficiálne testované s daným kočíkom. Už vôbec nie v prípade, že je adaptér “zrezaný”. Viem, že to maminy robia, ale nepríde mi to bezpečné a ani také elegantné riešenie. Možno vaničky Baby Jogger nie sú najväčšie, ale nie sú ani úplne extra mini, takže v nich nevidím problém a dôvod meniť za iné.

Rozmer Deluxe vaničky je cca 74 cm na dĺžku, pričom Compact sú menšie (cca 70 cm na dĺžku). Obe si myslím, že úplne postačujú. Nepotrebuješ sa tiež tým pádom hrať s adaptérmi - nasadíš ich rovno na úchyty kočíka.

Baby Jogger City Select

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli